تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ترک شغل پرستار خانگی در کانادا

۱۵ تیر ۱۳۹۵
ترک شغل پرستار خانگی در کانادا

قبل از ترک شغلتان باید سعی کنید مشکلات کاری را از طریق صحبت با کارفرما حل کنید،  مگر اینکه مسائلی در رابطه با سوءاستفاده مطرح باشد. شما و کارفرمایتان می توانید هر از چند گاهی قراردادتان را برای اطمینان از اینکه برای هردو طرف مناسب است، بررسی کنید.

قبل از هر اقدامی برای ترک شغلتان، با کارفرما صحبت کنید. اگر تصمیم به ترک شغل دارید، زمان کافی در اختیار کارفرما برای یافتن جایگزینتان ، قرار دهید.

برای اینکه از مدت زمانی که توافق کرده اید به کارفرمایتان بدهید اطلاع یابید، قراردادتان را بررسی کنید. به هرحال، اگر در شرایطی هستید که از شما سوءاستفاده می شود، باید هرچه زودتر شغلتان را ترک کنید.

شما هنوز به مدارک زیر از طرف کارفرمایتان نیاز دارید:

  • سابقه ساعتهای اضافه کاری شما ؛ و
  •  سابقه استخدام (ROE). ROE  موارد زیر را مشخص می کند:
  • دلیل ترک شغل
  • ساعتهای کاری
  • درآمد ناخالص
  • هر مبلغی که پرداخت شده است و یا هنگام ترک شغل قابل پرداخت بوده است

فقط کارفرمای شما می تواند ROE را دریافت و تکمیل کند. کارفرمای شما به طور قانونی مسئول دادن ROE به شماست و نمی تواند از دادن آن اجتناب کند. اگر شما در دریافت ROE با مشکلی مواجه شدید، با مرکز محلی ESDC/SC خودتان تماس بگیرید و از مسئولین بخواهید تا با کارفرمای شما تماس بگیرند.

ROE خود را در مکان امنی نگه دارید، زیرا سابقه کار شما است و می تواند به عنوان مدرکی که نشان می دهد شما مدت زمان لازم برای درخواست موقعیت اقامت دائم را کار کرده اید، استفاده شود.

موارد سوءاستفاده

اگر احساس می کنید که در محل کارتان، قربانی یک سوء استفاده شده اید، برای بررسی اضطراری ویزای کاری برای برنامه جدید پرستار خانگی ، که به شما کمک می کند هرچه زودتر کار با کارفرمای جدید را آغاز کنید، واجد شرایط هستید .

برای تایید واجد شرایط بودن و شرایط درخواست بررسی اضطراری ویزای شغلی پرستار خانگی با مرکز تماس CIC ارتباط برقرار کنید.

از دست دادن شغل در کانادا

اگر شغلتان را در کانادا از دست داده اید و نیاز به درخواست مزایای بیمه استخدامی دارید، با نزدیکترین مرکز  ESDC/SC تماس بگیرید. شما هنوز ROE خود را برای استفاده از این مزایا دارید.

اگر هنوز ROE دریافت نکرده اید، می توانید برای EL درخواست دهید. کارفرمای شما به طور قانونی مسئول دادن ROE به شماست و نمی تواند از دادن آن اجتناب کند. اگر شما در دریافت ROE با مشکلی مواجه شدید، با مرکز محلی ESDC/SC خودتان تماس بگیرید و از مسئولین بخواهید تا با کارفرمای شما تماس بگیرند.

ROE خود را در مکان امنی نگه دارید، زیرا سابقهکار شما است و می تواند به عنوان مدرکی که نشان می دهد شما مدت زمان لازم برای درخواست موقعیت اقامت دائم را کار کرده اید، استفاده شود.

زمانهای بیکاری، تاریخی را که باید برای وضعیت اقامت دائم درخواست دهید، به تاخیر می اندازد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات