تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ترانسفر از فرودگاه

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
ترانسفر از فرودگاه

یادتان باشد با رزرو ترانسفر فرودگاه، اولین قدم تعطیلاتتان را با آرامش آغاز کنید. حتما اقداماتی انجام دهید تا سفرتان به دور از تنش باشد. چه اتوبوس، چه تاکسی خصوصی و چه لیموزین اختصاصی بخواهید، این کار را انجام دهید.
انواع ترانسفر فرودگاه
حالا باید موشکافی کنیم و دقیق برایتان توضیح دهیم بین انواع ترانسفر موجود، چه تفاوت هایی هست. اگرچه برخی ارائه دهندگان خدمات، واژگان مختلفی به کار می برند، اما رایج ترین انواع ترانسفر فرودگاهی این هاست:
اتوبوس شاتل
اتوبوس شاتل، ترانسفر مشترک با دیگران را طبق جدول زمانی انجام می دهد که به شکل اتوبوس یا مینی بوس است و هر کجا امکان داشته باشد، درب به درب تا هتل شما را می رساند؛ البته خبری از رساندن شما تا درب نشانی های خصوصی یا ویلایتان نیست. استفاده از اتوبوس شاتل، ارزان ترین گزینه ترانسفر فرودگاهی است.
ترانسفر خصوصی
با رزرو از قبل، در صف طولانی تاکسی منتظر نمانید. معمولا این شیوه ترانسفر با توجه به اندازه جمعیت همراهانتان، یا به شکل تاکسی خصوصی است یا مینی بوس، و شما را به مقصدتان می رساند؛ خواه هتل باشد، استراحتگاهتان باشد یا یک ویلا.
ترانسفر مینی بوسی
رزرو ترانسفر مینی بوسی برای آن ها که دسته جمعی سفر می کنند، مثل خانواده ها یا گروه های کوچک، ارزان تر تمام می شود. ترانسفر مینی بوسی شما را مستقیم به محل اقامتتان می رساند؛ هر کجا که باشد.
ترانسفر اتوبوسی
به جای انتظار کشیدن برای چند تاکسی وقتی با گروه سفر می کنید، ترانسفر اتوبوسی می تواند راه حل بی نقصی باشد؛ و همه تان با هم به مقصد خواهید رسید.
انواع دیگر ترانسفر
ارائه دهندگان این خدمات، معمولا واژه های مختلفی برای خدمات خود به کار می برند اما توضیحات بالا قطعا ذهن شما را در خصوص ترانسفرهای موجود، روشن کرده است.
اگر دنبال چیز خاصی هستید، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات، روش های هیجان انگیزی برای سفر شیک دارند مثل لیموزین، هلیکوپتر و هر جا امکان داشته باشد، قایق. برای این که ببینید کدام خدمات به درد شما می خورد با خود شرکت هایشان هماهنگ کنید.
ترانسفرهای فرودگاهی روشی راحت برای رساندن شما به مقصد در اسرع وقت هستند تا شما بتوانید از ابتدا از سفر تعطیلاتی تان لذت ببرید.
دسته بندی :عمومی,گردشگری

نظرات