تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحصیل در آمریکا شماره یک | اطلاعات قبل از سفر تحصیلی به آمریکا

۹ آبان ۱۳۹۴

تحصیل در آمریکا شماره یک

شاید شما در فکر سفر به آمریکا و تحصیل در آمریکا باشید.آیا بهتر نیست که با مشاوران حرفه ای و کارکشته در تماس باشید؟شرکت ایران آنکارا با کادری مجرب و حرفه ای میتواند بهترین گزبنه برای راهنمایی شما در امر تحصیل در آمریکا باشد.با ما باشید تا بهترین راه را به شما پیشنهاد دهیم.


 

هنگام برنامه ریزی سفر به آمریکا، شاید بخواهید از یک مشاور حرفه ای دانشجویان خارجی کمک دریافت کنید.

این نوع کمک در مراکز مشاوره Education USA، وهمچنین از سوی مشاورین دانشجویان خارجی در کالج ها ودانشگاهها در سرتاسر آمریکا در دسترس است.

مراکز مشاوره Education USA

انتخاب بهترین دانشگاه و آمادگی برای ارسال تقاضای موفقیت آمیز برای تحصیل در آمریکا، مستلزم تعهد و برنامه ریزی با دقتی از سوی شما است.

اما تقریبا در هر کشوری مشاورین متخصص وجود دارند که احتیاجات شما را درک کرده و میتوانند به شما کمک کنند اطلاعات و رایزنی در ارتباط با تحصیلات در آمریکا با یک شبکه متشکل ازتقریبا ۴۵۰ مرکز مشاوره EducationUSA در سرتا سر جهان در دسترس شما است. کتابچه ها وفهرست های راهنما، جزوه های مربوط به کالج ها و اطلاعات مربوط به پذیرش در مراکز در دسترس شما قرار دارد. شما همچنین می توانید با مشاورین تحصیلی مجرب که می خواهند به شما و خانواده تان در مورد روند انتخاب و ارسال تقاضا به کالج ها و دانشگاههای آمریکا کمک کنند، ملاقات کنید.

برخی از مراکز، رویدادهایی مانند نمایشگاه ها و سمینارهایی مربوط به کالج برگزار میکنند، اطلاعات مقدماتی به شکل ویدئو، یا گروههای معرفی, دسترسی به وب سایت و منابع کتابخانه ای مستقل به صورت رایگان در دسترس می باشند، اما ممکن است در برخی از مراکز برای خدمات مکمل ملزم به پرداخت وجهی باشید.

تمامی مراکز مشاوره Education USA، با هدف ارائه اطلاعات عینی در ارتباط با مجموعه فرصتهای آموزشی که در ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند, تحت ضمانت وزارت امورخارجه آمریکا قرار دارند، اما اسامی مراکز و سازمانهایی که آنها را اداره میکنند، از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

برای یافتن مرکزی در نزدیکی تان, با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری آمریکا تماس بگیرید، یا به فهرست موجود در وب سایت Education USA مراجعه کنید.

وب سایت های مفید :

If you want to study in the united states ( نسخه آنلاین )

(روی لینک “If you want to study in the united states“کلیک کنید)

کتابچه راهنمای مراکز Education USA

(روی لینک “find an advising center” کلیک کنید)

شادو سربلند باشید
دسته بندی :آمریکا