تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحصیل آنلاین در دانشگاه مرداک (MURDOCH)

۱۸ مهر ۱۳۹۵
تحصیل آنلاین در دانشگاه مرداک (MURDOCH)

در این دانشگاه برای دانشجویان خارجی برنامه های تحصیل آنلاین در زمینه های گواهی نامه فارغ التحصیلی، دیپلم کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شوند. دانشجویان می توانند زمینه های مختلف تحصیلی شامل هنروعلوم انسانی، مطالعه های انرژی، مطالعه های فرهنگی، ریاضیات، جامعه شناسی، سیاست، علوم تجربی، توسعه اجتماعی، علوم زیست محیطی و بهره برداری از معادن را انتخاب کنند.

در این دانشگاه مطالب فراوانی به صورت آنلاین ارائه می شوند و دانشجویانی که آن ها را انتخاب می کنند، حتی می توانند کنفرانس های درسی را دانلود کنند که به آن ها اجازه می دهد بدون ورود به محوطه دانشگاه آزادانه به آن ها گوش دهند. دانشجویان می توانند از طریق سیستم LMS (سیستم مدیریت آموزش) تمامی کمک های مورد نیاز را دریافت کنند که از این طریق می توانند به برنامه های زمان بندی مطالعاتی دسترس داشته باشند، با اساتید راهنما صحبت کرده و پرسش هایی را مطرح کنند، با استفاده از ابزاری به نام Lectopia سخنرانی های علمی را تماشا کرده یا به آن ها گوش دهند، و به پایگاه داده های کتابخانه الکترونیک مرداک دسترس داشته باشند.

دانشجویان بین المللی دانشگاه مرداک (MURDOCH) – استرالیا

در دانشگاه مرداک خدماتی ارائه می شوند تا به دانشجویان خارجی کمک شود و نیازهای آن ها را در تمام طول دانشگاه ارتقا بخشد. راهنمایی های پیش از عزیمت اولین مرحله ای است که دانشگاه برای مراقبت از دانشجویان بین المللی متعهد شده است. این راهنمایی ها شامل اطلاعاتی درباره سازماندهی روادید دانشجو، پوشش بیمه بهداشت و درمان دانشجویان خارجی (OSHC)، ورود به فرودگاه و سازماندهی محل اقامت در دهکده دانشگاهی مرداک می شوند.

مرداک اذعان می کند که ورود به یک شهر تازه می تواند برای دانشجویان تازه وارد دلهره آور باشد. گروه پشتیبانی دانشجویان بین المللی مرداک برای کمک به این دانشجویان راهنمایی های کوتاهی را در زمینه گزینه های مختلف حمل و نقل فراهم کرده است که در پایانه های بین المللی پرت و فرودگاه داخلی در دسترس هستند. دانشجویان پس از ورود در یک تور جهت یابی یک هفته ای و جامع دانشگاهی شرکت می کنند که آن ها را برای تحصیل و زندگی در دانشگاه مرداک آماده می کند. مهم تر از این ها، در این دانشگاه کمک های مالی و بورسیه های تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه می شوند.

شهریه دانشگاه دانشگاه مرداک (MURDOCH) – استرالیا

شهریه تحصیل در دانشگاه مرداک بسته به وضعیت دانشجو و رشته انتخابی او متغیر است. به طور کلی، دانشجویان بین المللی باید شهریه کامل را برای مقطع کارشناسی بپردازند، در حالی که ممکن است لازم باشد دانشجویان محلی و کارشناسی شهریه کامل را برای تحصیلات کارشناسی پرداخت کنند.

مبلغ شهریه متوسط سالانه برای مقطع کارشناسی در دانشگاه مرداک، ۲۳،۷۲۰ دلاراسترالیا و برای مقطع کارشناسی ارشد ۲۵،۵۵۰ دلار استرالیا است. برای آگاهی از میزان هزینه تحصیل رشته مورد علاقه خود در این دانشگاه، می توانید به آن جا سری بزنید.

بورسیه های دانشگاه مرداک (MURDOCH) – استرالیا

دانشگاه مرداک متعهد شده است برای دانشجویان در حین تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه های مختلفی را برای کمک به آنان فراهم کند. در این بورسیه ها، دانشجویان از طریق پرداخت قسمتی از شهریه ها یا حقوق ماهانه از دانشجویان حمایت می شود. تعدادی بورسیه تحصیلی نیز براساس عملکرد دانشگاهی و نیاز مالی دانشجویان پرداخت می شوند.

در کنار همه این موارد، این دانشگاه پاداش های استرالیایی هم دارد که بورسیه های معتبر بین المللی و برنامه های کمک هزینه تحصیلی هستند و بودجه آن ها را دولت استرالیا تأمین می کند تا به برآورده شدن نیازهای توسعه بلند مدت کشورهای همتای استرالیا در خصوص توافق های دو جانبه و منطقه ای کمک کند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات