تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تجربه خارج از شهر در استرالیا

۸ خرداد ۱۳۹۶

آیا به دنبال تجربه ای عالی در خارج از شهرهای بزرگ استرالیا می گردید؟ جستجو را متوقف کنید. ما بهترین گشت و گذار ها را جمع آوری کرده ایم، از موج سواری و غواصی گرفته تا راه پیمایی در جنگل و غار نوردی، تا سبب شود که شهر ها را رها کنید.
راه پیمایی در میان کوه های آبی، سیدنی
کوه های آبی در فاصله ۲ ساعته از شهر سیدنی قرار گرفته اند که در واقع نوعی گرند کنیون استرالیایی می باشند. مناظر ناهموار – ۱۰۰۰۰ کیلوکتر مربع صخره های سنگی و دره هایی در جنگل های انبوه – علاوه بر آرامش و هوای پاک، مناظری چشم نواز را فراهم آورده و موجب می شود که مکانی عالی برای فرار از شهر ها باشد. کشف مسیرهای پیاده روی تاریخی در مسیر، که از منظره هاو مسیرهای مشخص دور شده و به سمت نهرها و دره ها حرکت می کند یک تجربه عالی می باشد. و برای بازدید کنندگانی که به دنبال ماجراجویی بیشتری هستند، صخره نوردی، و پایین آمدن با طناب و دره نوردی در یکی از آموزشگاه های منطقه سرگرمی پر هیجان تری می باشد.
بازدید از چیلاگو، کنز
در سه ساعتی غرب کنز قرار گرفته و شما شهر معدنی دور افتاده چیلاگو را مشاهده خواهید کرد. جذاب ترین مورد در چیلاگو غارهای آن است – بیشتر به خاطر طاق های سلطنتی، دنا و ترزکین شناخته می شود، و شما سازه های طبیعی از جمله استالاکیمت های عظیم را خواهید یافت. در میان غارها، بازدید کنندگان خوش شانس ممکن است حیات وحش ویژه ای را نیز مشاهده کنند – اکیدنه ها، کانگوروها، کاکاتو هاس سیاه و سفید و پرندگان فراگموس. همچنین نباید منظره های پانارومای صخره های معلق و یا نقاضی بومی و حکاکی در نزدیکی قوس را از قلم انداخت.
پارک ملی کاکادو، داروین
مکان تاریخی کاکادو، که دو ساعت و نیم با داروین فاصله دارد، بزرگترین پارک ملی استرالیا می باشد. زیستگاه متنوع آن، با چم اندازه دره ها، جنگل ها، مرداب ها، تالاب ها، درختان حرا و جنگل های بارانی است. این مکان محل ۲۰۰۰ نوع گونه گیاهی و سومین نوع پرندگان استرالیایی می باشد. برای بهترین تجربه، در اوایل صبح از پارک دیدن نمایید، زمانی که ممکن است شانس آورده و کانگوروها، والاروها، والبی ها و دینگوها را مشاهده کنید.
پارک ملی گیراوین، بریزبن
به دلیل گل های دیدنی، مناظر چشم گیر و حیات وحش منحصر به فرد خود مشهور می باشد، و ارزش رانندگی سه ساعته از بریزبن را دارد. شما با صرف اندکی انرژی و با خطر کم بدون نیاز به مهارت بالایی می توانید از تپه ای بزرگ بالا رفته، از تخته های سنگی و چشمه های پاک عبور کرده و از میان تالاب ها و جنگل های آزاد بگذرید. از مسیرهای پیاده روی مشخص شده برای مشاهده اهرام و یا مجسمه ابولهول عبور نموده و یا از کوه نورمن بگذرید – که ارتفاع بلندترین نقطه آن ۱۲۶۷ متر می باشد.
ساحل سرف بل، ملبورن
امواج مداوم این ساحل و فاصله ۹۰ دقیقه ای از ملبورن سبب شده که این مکان برای موج سواران عالی باشد. امواج عالی بل ناشی از جریان هایی است که از سوی اقیانوس بزرگ جنوبی آمده و به دلیل طوفان هایی که هر چند روز یک بار رخ می دهد ایجاد می شوند – باقی مانده این امواج پس از برخورد با صخره ها از بین می روند. ارتفاع امواج در ساحل بین یک تا سه متر و حتی گاهی بزرگتر خواهد بود که سبب می شوند این مکان، محلی عالی برای موج سواری باشد. بل بول که اغلب از بادهای شمال غربی سود می برد، مکانی است که برای موج سواری بهتر مناسب می باشد.
بازدید از جزیره راتنست، پرت

جزیره راتنست (به زبان محلی “روتو”) در فاصله ۳۰ دقیقه ای از پرت واقع شده و خط ساحلی به طول ۱۸ کیلومتر را دارا می باشد. تنها ۱۱ کیلومتر طول و کمتر از نیمی از این مقدار عرض آن است، عملاً ترافیک در آن وجود ندارد، که سبب می شود دوچرخه سواری میان خلیج ها روشی عالی برای گشت و گذار در آن باشد. برای تجربه ای بهتر، از جزیره به سمت سواحل کوچک و صخره های بیرون از آب انتهای غربی آن حرکت نمایید. شما در این قسمت آرامش و سکوت، و نقاطی زیبا برای غواصی و شنا را خواهید یافت.
دسته بندی :استرالیا