تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بیمه دانشجویی در استرالیا

۷ مرداد ۱۳۹۵
بیمه دانشجویی در استرالیا

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در استرالیا، شما باید به پوشش بیمه دانشجویان خارج از کشور برای کل دوره تحصیل در استرالیا دسترسی داشته باشید. با این حال سایر بیمه ها وجود دارند که برای شما مفید می باشند.

پوشش بیمه سلامت دانشجویان خارجی

دانشجویان بین المللی که تحصیلات رسمی را در استرالیا می گذارنند و وابستگان آن ها( برای مثال همسر و فرزند زیر ۱۸ سال) باید OSHC را دریافت کنند. این بیمه شامل ویزیت دکتر، برخی درمان های بیمارستانی، پوشش آمبولانس و برخی از دارو های محدود است. شرکت های بیمه OSHC می توانند طیف وسیعی از محصولات مختلف OSHC را ارایه کنند. این ها از محصولات اولیه و پایه که تنها خدمات ضروری را پوشش می دهند تا محصولات جامع که علاوه بر خدمات حداقل اجباری، خدمات اضافی قید شده در بیمه نامه را پوشش می دهد. شما می توانید اطلاعات بیشتری را از جمله فهرستی از قیمت های متوسط و عرضه کننده های بیمه از سایت وزارت بهداشت کسب کنید.

 به یاد داشته باشید که اداره مهاجرت و و شهروندی دانشجویان خارجی را ملزم به دریافت OSHC برای زمان تحصیل در استرالیا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اداره مهاجرت و حفاظت مرزی مراجعه کنید.

بیمه سلامت فردی

همراه با OSHC خود، شما می توانید یک بیمه فردی را برای پوشش دادن آیتم هایی که OSHC پوشش نمی دهد استفاده کنید. شما می توانید بیمه سلامت فردی را برای پوشش دادن خود و خانواده خود استفاده نمایید. مزایا، هزینه های عضویت و داشتن شرایط میتواند به شدت بین بیمه نامه ها و صندوق ها متغیر باشد از این روی هنگام خرید بیمه سلامت، باید اطمینان حاصل شود که بیمه انتخاب شده برای رفع نیاز های شما مناسب است. شما می توانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت www.privatehealth.gov.au کسب کنید.

بیمه مسافرت

استرالیا دارای یک صنعت مسافرت بسیار مطمئن است ولی پرواز های لغو شده، اسباب های گم شده و یا سایر مسائل پیش بینی نشده می تواند رخ دهد. اگر شما با اشیای قیمتی در حال مسافرت هستید و یا بر اساس جدول زمان بندی خاصی مسافرت می کنید، بیمه مسافرت پرواز های لغو شده را پوشش می دهد. شما می توانید بیمه مسافرت را از طریق عرضه کننده های مختلف از جمله شرکت های بیمه مسافرت، شرکت های رزور بلیط مسافرت و خطوط هواپیمایی دریافت کنید.

 بیمه خانه و اثاثیه

 بیمه خانه و اثاثیه، ساختمانی که شما در آن زندگی می کنید و اثاث آن نظیر مبلمان، لباس ها و لوازم اشپز خانه را پوشش می دهد در صورتی که ملک شما اجاره ای است، بیمه ساختمانی با مسئولیت مالک بوده و شما نگران نباشید. ولی بیمه اثاثیه و محتویات در صورتی باید در نظر گرفته شود که شما ایتم های ارزشمندی دارید که قادر به جا به جایی آسان آن نیستید.

 بیمه خودرو

 در صورتی که یک ماشین، موتور یا هر وسیله دیگر خریده اید، شما باید در نظر بگیرید که کدام نوع بیمه باید خریداری شود. بسته به نوع ایالت یا قلمرو استرالیا که در آن زندگی می کنید، ممکن است بیمه اجباری دریافت کنید. برای مثال در نیو ساوت ولز، شما باید بیمه شخص ثالث اجباری را دریافت کنید که صدمات شخصی وارد شده به شخص دیگر را پوشش می دهد. شما باید با آژانس دولتی موجود در ایالت یا قلمرو هماهنگ کنید که آیا بیمه اجباری لازم است یا نه.

 شما می توانید هم چنین بیمه خودرو را خریداری کنید که ماشین شما را در برابر خسارت تصادف، آسیب های مخرب، سرقت،آتش سوزی، سیل یا طوفان مصون می دارد. طیف وسیعی از عرضه کننده ها در استرالیا وجود دارند که بیمه خودرو را ارایه می کنند از این روی اطمینان حاصل کنید که گزینه های خود را بررسی کرده اید و این که قبل از خرید بیمه خودرو، شرایط دریافت بیمه چیست؟

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات