تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بورسیه دانشگاه دیکین – استرالیا

۱ آبان ۱۳۹۵
بورسیه دانشگاه دیکین – استرالیا

برای کمک به دانشجویان دارای هر پیش زمینه ای، برسیه های متعددی در دیکین وجود دارد. بورسیه های لیسانس تا دکترا به دانشجویانی تعلق می گیرد که شرایط داشته باشند. برای کمک به دانشجویان برنامه پژوهشی، بورسیه های پژوهشی موجود است که هزینه زندگی در اختیارشان می گذارد.

دانشگاه، به دانشجویان موفق هم بورسیه های خوبی اعطا می کند. کورتین، بورسیه دانشجویان بین المللی هم دارد که بر اساس مزیت های آکادمیک به آن ها اعطا می شود. بورسیه های دیگر استرالیایی موجود برای دانشجویان، شامل بورسیه اهدایی استرالیا، بورسیه مطالعه پرتلاش، پژوهشی و حرفه ای است.

زندگی دانشجویی در دانشگاه دیکین – استرالیا

برای تشویق دانشجویان به مشارکت اجتماعی و تلفیق، زندگی دانشجویی پر از انواع فعالیت ها، خدمات و رویدادهای مشارکت فرهنگی و اجتماعی برای همه دانشجویان است. اولویت در دیکین، رفاه دانشجویان است. خدمات خاص به دانشجویان کمک می کند صحیح و سالم بمانند-بدنی، ذهنی و روانی. دانشجویان تشویق می شوند در فعالیت های ورزشی و تفریحی شرکت کنند.

دیکین با ارائه چندین برنامه پشتیبانی دانشجویی، زندگی دانشجویی را بهتر می کند. خوگیری، مهارت های انگلیسی و مطالعه، مشاوره شغلی، راهنمایی و مشاوره، خدمات پزشکی و دندانپزشکی، خدمات اسکان، کمک مالی و بورسیه، همگی، خدمات موجود دانشگاه هستند.

نظرسنجی از دانشجویان دانشگاه دیکین – استرالیا

بیشتر دانشجویان دیکین بر استادان تاکید دارند. دانشجویان می گویند به خاطر تجربه و مهارت معلمان، به سرعت درس ها را یاد می گیرند. علاوه بر آن، دانشجویان عاشق محوطه دیکین و فضای صمیمی و شگفت انگیز آن هستند.

یکی از جنبه های لذت بخش دانشگاه به نظر دانشجویان، فرایند درخواست راحت آن است. بسیاری از دانشجویان می گویند که بسیار ساده و سر راست بود. نظرات دانشجویان به امکانات خوب دیکین که همیشه در دسترس دانشجویان است هم اشاره های فراوانی دارد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات