تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

بهترین هتل ها برای سفرهای کاری به شیکاگو

۲۶ اسفند ۱۳۹۵
بهترین هتل ها برای سفرهای کاری به شیکاگو
برای کسب و کار به شیکاگو مسافرت می کنید؟ تمام هتل ها برای سفر کاری به شیکاگو یکسان نیستند. خوشبختانه خیلی از هتل های آشنای با کسب و کار در شهر ویندی در حال حاضر با امکاناتی متنوع مانند iPod docks و خدمات ۲۴ ساعته پیشخدمتین تجهیز شده اند.
برج آبی شیکاگو سفیتل
هتل مجلل شیکاگو سفیتل با ۴۱۵ اتاق باشکوه به خاطر دکوراسیون مدرن شیک و خدمات عالی قابل توجه می باشد. این مکان با وجود تختهای سفید باشکوه در اتاقهای روشن و دارا بودن همه چیز، مرکز تناسب اندام، مرکز کسب و کار، سرویس و پیشخدمت اتاق موجود در هر زمانی، پناهگاه مسافران کسب و کار است.
پارک میلنیوم، هتل فرمونت شیکاگو
این هتل مجلل با ۶۸۴ اتاق نزدیک به پارک میلنیوم و دریاچه میشیگان قرار دارد. اتاقهای بزرگ دارای وان و دوش خصوصی (که حتی هتل های گران تر ندارند)، iPod docks و تلویزیونهای مسطح ۴۲ اینچ می باشند. به این موارد یک رستوران آسیایی عالی، یک غذاخوری، یک آبگرم ۱۱۰۰۰ فوت مربع و مرکز تناسب اندام و طراحی عالی بوسیله دیوید راکول را اضافه کرده و به این ترتیب یکی از مجلل ترین هتل های شیکاگو را در این طیف قیمت یافته اید. The Fairmont Gold Concierge Level شامل تسهیلات عالی کسب و کار محور مانند یک سالن خصوصی و محوطه پذیرش در طبقه ۱۵ می باشد، روزنامه ها و مجلات، کامپیوترها (رایگان برای استفاده) و قهوه و چای رایگان. همچنین این هتل دارای یک مرکز کسب و کار رایگان با کامپیوترها، یک پرینتر، یک دستگاه کپی و ماشین فکس، امکان شستن لباسها در همان روز، واکس کفش شبانه، خدمات اتو کردن، مستخدمین ۲۴ ساعته و ۶۲۰۰۰ فوت مربع فضای ملاقات می باشد.
شیکاگو اینتر کانتیننتال
شیکاگو اینترکانتیننتال دارای یک استخر عالی و بزرگ، مرکز کسب و کار، خدمات ۲۴ ساعته کامل (از ۷ صبح تا ۷ عصر اداره می شود)، سرویس اتاق ۲۴ ساعته، رستوران آمریکایی بی نظیر، ۲ غذاخوری، یک مرکز تناسب اندام و هزاران فوت مربع فضای ملاقات می باشد. اگرچه ۱۵ دلار هزینه برای دستیابی یه اینترنت نیاز می باشد اتاقها دارای تلویزیون مسطح بزرگ، مینی بار، کافی میکر و دارای فضای امن و به کافی برای یک لپ تاب می باشد.
هتل شیکاگو امنی
زمین این هتل با ۳۴۷ اتاق دارای یک محوطه اصلی دقیقا روی Maginificent Mile می باشد و سوئیتهای ۲ اتاقه آن محبوب مسافرین سفرهای کاری است که فضای بیشتری می خواهند. سرویسهای رفت و آمد رایگان، مرکز تناسب اندام با کیفیت و مرکز کسب و کار ۲۴ ساعته از سایر امکانات این هتل می باشند.
هتل پالمر هاوس هیلتون
هتل پالمر هاوس هیلتون که در مرکز یک منطقه میدان ماند با ۱۰۰۰۰۰ فوت مربع فضای ملاقات قرار دارد با وجود مرکز خرید در محل، مرکز تناسب اندام در سه سطح، یک استخر داخلی، آبگرم و مرکز تناسب اندام UPS در محل، در میان هتل های مناسب کسب و کار در شیکاگو انتخاب خوبی می باشد. اتاقها می توانند کمی بهتر شوند (اکثر اتاقها هنوز هم از تلویزیون های تیوب استفاده کنند) اما تمیز و راحت بوده و شامل خدمات پرینت از راه دور و تحویل روزنامه می باشند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات