تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بهترین هتل های لاس وگاس

۲۶ آذر ۱۳۹۴
بهترین هتل های لاس وگاس

اگر مسافر شهر لاس وگاس هستید و به دنبال یک هتل مناسب هستید خواندن این پست برای شما مفید خواهد بود.
هتل پاریس Paris Hotel and the Eiffel Tower

parishotel

هتل پاریس در خیابان ستریپ یکی از معروفترین اقامتگاه ها برای توریست ها به شمار می آید. همان طور که از اسم آن پیداست، نمای جلوی این هتل مانند برج ایفل و به ارتفاع ۱۶۵ متر است و پایین آن  مشابه خانه اپرای پاریس است. یکی دیگر از ویژگی های این ساختمان بالنی با نئون و چراغ های چشمک زن می باشد. در طبقه فوقانی این هتل رستورانی با منظره فوق العاده چشم نواز و رقص فواره های زیبا وجود دارد.
هتل سراب Mirage Hotel

Mirage hotel

وقتی در خیابان ستریپ قدم می زنید هتل Mirage به راحتی برای شما قابل تشخیص است. در جلوی بنا یک آتشفشان است که در فواصل منظم فوران می کند. در شب نیز فوران آتش قرمز رنگ به بیرون یکی از مناظر زیباست که از پیاده رو قابل مشاهده می باشد. در داخل هتل هم باغ مخفی و مکانی برای زندگی دلفین ها وجود دارد. در این مکان بازدیدکنندگان می توانند انواع مختلفی از جانوران عجیب و غریب مانند شیر سفید را در یک محیط طبیعی ببینند. در جایگاه دلفین ها هم تعداد زیادی دلفین دست آموز در یک استخر بزرگ برای بازدیدکنندگان وجود دارند.
هتل New York-New York

mgm
این هتل در لاس وگاس بین هتل MGM Grand و هتل Excalibur Resort قرار گرفته است. از لحاظ بصری این هتل شبیه به افقی از نیویورک ساخته شده است.

هتلLuxor

Luxor

یکی دیگر از هتل های متمایز در انتهای جنوب غربی خیابان ستریپ، هتل Luxor است. این هتل با نمایی الگو گرفته از معماری باستانی مصر، شبیه به اهرام ساخته شده و یک مجسمه ابوالهول با شکوه نیز در مقابل هتل در خیابان قرار گرفته است. این هتل مانند همه اقامتگاه های اصلی، دارای رستوران های مختلف و فروشگاه های بزرگ می باشد. یکی از مناظر زیبای بیرونی هتل، پرتو نوری است که از بالاترین نقطه هرم روشن است و آسمان شب را نورانی می کند که از تمام لاس وگاس قابل مشاهده است.
هتل گرند MGM

mgmm
این هتل معروف در لاس وگاس که بین هتل New York-New York و هتل Excalibur Resort قرار دارد برای کسانی مناسب است که به دنبال یک هتل شیک می گردند. یک استخر استثنایی، رستوران های مختلف و سرگرمی های متفاوت از جمله امتیازهای این هتل است.

دسته بندی :آمریکا

نظرات