تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بهترین شغل ها در امریکا

۲۰ آذر ۱۳۹۴
بهترین شغل ها در امریکا

در هر کشوری با توجه به موقعیت های خاص آن یک سری از شغل ها از محبوبیت بیشتری برخوردارند. در سال ۲۰۱۵ میلادی با توجه به تحقیقات انجام شده در ایالت متحده امریکا لیستی از بهترین و پر درامد ترین شغل ها تهیه شد. معیار انتخاب این شغل ها بر اساس میزان حقوق دریافتی، میزان جذب نیروی کار و یک سری تسهیلات بود.
در این بین شغل هایی مانند دستیار پزشک، مهندس کامپیوتر، مدیریت توسعه کسب و کار، مدیریت نیروی انسانی و مدیریت مالی جزو برترین شغل ها انتخاب شدند.
در ادامه شغل های آمریکا مدیریت بازاریابی، مدیر بانک های اطلاعاتی، مدیر محصول، داده شناسی، مدیریت فروش، مهندسی مکانیک، تحلیلگر کسب و کار، مهندسی برق، مهندسی شبکه، مهندسی عمران، مدیریت حسابداری، فیزیوتراپی، مدیریت محصولات آی‌تی، مدیریت پشتیبانی کاربران، مدیریت تدارکات، توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل، پرستاری و …  قرار گرفته اند.
این لیست توسط Glassdoor و از طریق وب سایت های شرکت ها و مشارکت مستقیم با کارفرمایان تهیه شده است. همچنین میزان حقوق دریافتی  را از طریق پست هایی که افراد در شغل های مختلف دریافت می کردند از طریق سایت به دست آمد. بیشتر این شغل ها، شغل هایی هستند که با تکنولوژی سر و کار دارند و این جای تعجب ندارد چون امروزه اکثر شرکت ها برای پیشرفت در حرفه خود نیاز به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را دارند. مخصوصا رشته های مرتبط به علوم کامپیوتر با توجه به آن که امروزه اکثر کارها در شرکت ها از طریق کامپیوتر انجام می شوند نیاز به مهندسین آن بیشتر احساس می شود.
۴ موقعیت شغلی هم که مربوط به رشته های پزشکی است که باز هم جای بحثی در آن نیست که روزانه میلیون ها نفر در انتظار خدمات پزشکی می باشند بنابراین حتما موقعیت های شغلی مناسبی برای این موارد وجود خواهد داشت.
اگر شما نیز تمایل به مهاجرت به کانادا دارید سعی کنید در انتخاب شغل خود دقت زیادی کنید تا از مزایای انتخاب خود بهره ببرید.

دسته بندی :آمریکا

نظرات