تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

برنامه های تحصیلی دانشگاه ایالتی لس آنجلس

۲۸ آبان ۱۳۹۵
برنامه های تحصیلی دانشگاه ایالتی لس آنجلس
برنامه ورود اولیه
برنامه ورود اولیه (EEP) یک برنامه ورودی اولیه به دانشکده برای افراد با استعداد در سنین راهنمایی و دبیرستان است. این برنامه آموزشی منحصربفرد به شکلی خاص طراحی شده است تا برای دانش آموزان جوان و با استعداد امکان ثبت نام به صورت دانشجویان تمام وقت دردانشکده را فراهم کند. برنامه ورودی اولیه در سال ۱۹۸۲ در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس پایه ریزی شد. این برنامه برای دانش آموزان شایسته ۱۱ ساله موقعیتی را فراهم می کند تا در سطح دانشگاهی پیشرفت بیشتری داشته باشند. دراین برنامه جمعیتی در حدود ۱۵۰ دانش آموز نوجوان بسیار با استعداد به صورت تمام وقت به عنوان ” EEPsters ” دربرگرفته می شوند. هرساله در حدود ۱۰۰ دانش آموز مستعد دانشگاه از سراسر ایالات متحده برای EEP درخواست می دهند، که در حدود ۳۰ دانش آموز پذیرفته می شوند. هر دانش آموز باید به یک امتیاز ترکیبی شفاهی و ریاضی معادل ۱۱۰۰ در SAT برسد و نباید هیچ کدام از این امتیازها کمتر از ۵۵۰ باشند؛ یا دست کم امتیاز ۲۴ در زبان انگلیسی و ۲۳ در ریاضیات در ACT را به دست آورند. پس از مصاحبه ای مقدماتی با مدیر EEP، دانشجویان احتمالی باید پیش از پذیرش یک دوره ارزیابی بسیار دقیق به نام سه ماهه موقت ( یا تابستان Provie) را بگذرانند.
علوم قانونی
برنامه علوم قانونی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس از زمان بنیادگذاری آموزشکده قسمتی از برنامه درسی دانشگاهی بوده است. در آن جا یکی از چند مورد و پرسابقه ترین برنامه های تحصیلات تکمیلی عدالت کیفری و جرم شناسی غرب رودخانه می سی سی پی قرار دارد که در آزمایشگاه تازه جرایم منطقه ای لس آنجلس واقع شده است. مرکز علوم قانونی تازه هرتزبرگ ـ دیویس به طور مشترک محل بخش تحقیقات علمی LAPD، دفتر خدمات علمی کلانتری شهرستان لس آنجلس و برنامه های عدالت کیفری و جرم شناسی ایالت کالیفرنیا، لس آنجلس بوده است که در ۱۱ می ۲۰۰۷ به آن ها اختصاص داده شده است.
مهندسی بستر دریا
علاوه براین ها، در این دانشگاه یک برنامه جامع مهندسی بستر دریا نیز وجود دارد. تحقیقات لازم در مرکز خدمات مهندسی امکانات نیروی دریایی در بندر هونیم کالیفرنیا انجام می شوند. در سال ۲۰۰۳، استاد مهندسی عمران مارک توفنجیان باعث شد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس بیش از نیم میلیون دلارکمک مالی دریافت کند. بیشترین کمک مالی که گروه مهندسی عمران این دانشگاه تا به حال دریافت کرده، ۵۹۴،۲۵۳ دلار است.
آب معدنی ایالت کالیفرنیا، لس آنجلس
آب چشمه عقاب ایالت که در محوطه دانشگاهی فروخته می شود، نتیجه یک همکاری بین مدیریت دانشگاه و دانشکده کسب و کار و اقتصاد است. این دو بخش دانشگاه با هم همکاری کردند تا محصولی تولید کنند که مورد پسند بدنه دانشجویی و ارزان قیمت باشد. در این دانشکده پروژه های یادگیری ” تجربی ” توسعه داده شده اند که دانشجویان در طول آخرین سال تحصیل خود در آن ها شرکت می کنند. پروژه آب معدنی دانشگاه یکی از چنین فرصت هایی است، که نشان می دهد چیزهای فراوانی خارج از کتاب وجود دارند که می توانند به دانشجویان آموزش دهند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات