تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بازدید از مسیر لاراپینتا استرالیا

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید از مسیر لاراپینتا استرالیا

مسیر حرکت: از استندلی چازم به بیرث دی واترهول

 شما برای این که به این مسیر شبانه ۱۷٫۷ کیلومتری بروید باید آمادگی خوبی در سفر توریستی خود به استرالیا داشته باشید. در اطراف استدلی چازم قبل از رسیدن توریسم های میان روزی پیاده روی کنید و از سرخس ها و درختان صمغ اطراف رودخانه دیدن کنید. در امتداد صخره های کوارتز دامنه چوینگس به سمت قله برینکلی بلاف برای دیدن چشم انداز ها در همه جهات پیاده روی کنید. شما بایستی برای رفتن از بالای کوه از پای پیاده استفاده کنید. از چشمه مینت باش عبور کرده و دره رودخانه بیرث دی واتر هول را دنبال کنید که یک رودخانه فصلی احاطه شده توسط درختان ریور ردی باشد.

سفر به استرالیای شمالی – بازدید از مسیر لاراپینتا۲

سفرنامه استرالیای شمالی: از بیرث دی واتر هول به هاگ گرج

در این مسیر شبانه ۱۶ کیلومتری قدرت پا ها و قدرت تنفس خود را تست کنید. این یک پیاده روی آسان در تنگه اسپنسر می باشد با این حال نباید گول ارامش ظاهری و کاذب این طبیعت را خورد. از این قسمت، مسیر پر از ریگ به سمت وایندی سادل وجود دارد که در این منطقه چشم انداز های تماشایی شما را وادر به استراحت و توقف برای نهار می کند. مسیر خود را در امتداد کوهستان های رازباک ریج قبل از رفتن به دره لینیر یا خطی و خشک ادامه دهید. در این منطقه بخش راکی سادل وجود دارد که در آن درختان صمغ اندکی در بالای ستیغ قرار گرفته اند. در امتداد بوته زار های اسپینی فیکس و بستر شنی آبراه های باستانی به سمت تنگه هاگ حرکت کنید و در این نقطه شما می توانید در آبراه های عمیق شنا کرده و در سایه اردو بزنید.

سفر به استرالیای شمالی – بازدید از مسیر لاراپینتا۳

عبور از تنگه هیو به سمت الری گریک

شما و چکمه های پیاده روی شما می توانند یک زوج قدیمی در پایان مسیر ۳۱٫۲ کیلومتری باشند. استقامت و بنیه شما بسیار مهم است. از اراضی مشجر عبور کرده و از پوشش گیاهی اسپینی فیکس الیس والی را که مشرف بر گونه های مختلف پرنده نظیر سسک است دیدن کنید. سپس به سمت خندق سنگی یا راکی گالی برای دیدن پوشش گیاهی بروید که در این قسمت می توانید برای نهار توقف کنید و یا برای شب چادر بزنید.

سفر به استرالیای شمالی – بازدید از مسیر لاراپینتا۴

بر روی ستیغ های کوارتزی دامنه چوینگس به سمت کریک بیگ هول الری بروید. خلیج شنسی توسط صخره های قرمز محاط شده است. علاوه بر پیک نیک و مناطق شنا، این یک منطقه زمین شناسی قابل توجه است برخی از تشکیلات جالب را می توانید در مسیر سه کیلومتری دولومیتی ببینید. سپس بازگشته و از درختان صمغ در هنگام غروب خورشید دیدن کنید.

سفر به استرالیای شمالی – بازدید از مسیر لاراپینتا۵

ادامه مسیر از الری گریک به تنگه سرپنتاین گرج – استرالیای شمالی

 کوه نوردی یا بالا رفتن از صخره ها بسیار سخت است با این حال شما می توانید برای تست توانایی و دستاورد خود یک مسیر ۱۳٫۸ کیلومتری را طی کنید. سنگ های موجود در مسیر منظره ماه یک چشم انداز رویایی را طی میلیارد ها سال تشکیل داده اند. شما می توانید چشم انداز های کلاسیک بیابان مرکزی استرالیا و فراوانی پرنده های بومی از جمله پرنده اسپینی فیکس را تماشا کنید. به تنگه مارپیچی بروید که در این قسمت شما می توانید در کنار آب های زلال در زیر سایه اردو بزنید. در امتدالد مسیر های علامت دار پیاده روی کرده و استراحت کنید. به سمت صخره ها برای دیدن آسمان در امتداد دره پر پیچ و خم و نیز دیدن آبراهه های نیمه دایمی بروید.

سفر به استرالیای شمالی – بازدید از مسیر لاراپینتا۶

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات