تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا

 قلمرو شمالی استرالیا – داروین

داروین- پارک ملی لیچفیلد

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۲

در سفر به استرالیا از آدلاید و تالاب های ماری ریور به سمت پارک ملی کاکادو ثبت شده در میراث جهانی استرالیا بازدید کنید. در این قسمت شما می توانید پیاده روی کرده و از درون جنگل بارانی عبور کنید و یا این که از هنر های سنگی غیر بومیان دیدن کنید. در مورد تاریخچه خلیج پاین اطلاعات کرده و در ابراهه های شفاف در چشم انداز طبیعی پارک ملی لیچفیلد شنا کنید. می توانید یک رانندگی رویایی در جاده اسفالته داشته و یا از یک وسیله نقلیه یا دو چرخه استفاده کنید.

سفر به استرالیا

 از داروین به سمت ادلاید و تالاب های رودخانه ماری در پارک ملی کاکادو ثبت شده در میراث جهانی و چشم انداز های منحصر به فرد پارک ملی لیچفیلد بروید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۳

 نزدیک ترین شهر اصلی:  داروین

فاصله: ۵ روز رانندگی، یا قایق موتوری

 شیوه مسافرت:  خودرو، قایق موتوری

 روز اول از تور ساحلی استرالیای شمالی

 از داروین به پارک ملی کاکادو

 یک سفر ۲۵۰ کیلومتری در امتداد بزرگ راه آرنهم به جابیرو که شهر منحصر به فرد در میانه پارک ملی کاگادو ثبت شده در میراث جهانی است داشته باشید. در مسیر خود می توانید برای دیدن بهشت حیات وحش ذخیره گاه حفاظتی فاگ دم در رودخانه پایین ادلاید متوقف شوید. و یا این که از نزدیک مار فیتون و کروکودیل های آب شور را با قایق موتوری ببینید. شب را در جابیرو بگذرانید که طیف وسیعی از اقامت گاه ها و تور ها برای دیدن از کاکادوو نیز استخر شناسی المپیک، زمین های تنیس و گلف در آن وجود دارد.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۴

روز دوم از تور ساحلی استرالیای شمالی

بازدید از پارک ملی کاکادو

 دو روز را صرف بازدید از آبشار های کاکادو، تالاب ها و گالری های هنر های سنگی بومیان استرالیایی کنید. در این قسمت می توانید اقدام به ماهی گیری باراموندی و بازدید از کروکودیل های اب شور در تالاب ها کنید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۵

 از شکاف های ایجاد شده در صخره های ستگی راک وبرخی از مرغوب ترین نمونه های هنر اشعه ایکس در ابیر راک را در شماق شرق کاکادو دیدن کنید.از دره ساوت الیگیتور والی به سمت شهر سنگی ناشناخته در فیلم کرکودیل داندی به عنوان اکو پول عبور کنید.

 ومین روز خود را در تالاب ها با یک راهنمای غیر بومی محلی قایق سواری کنید. شما می توانید از کروکودیل های اب شور و پرنده ها نظیر بروگلاس، جابیرو، اردک ها، مرغابی شانه بسر، غاز های زاغی و بسیاری از گونه های , مرغ ماهیخوار و حواصیل دیدن کنید. سپس، می توانید بالای مناطق کاکادو با یک پرواز تماشایی اوج بگیرید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۶

روز سوم از تور ساحلی استرالیای شمالی

از پارک ملی کاکادو به پارک ملی لیچفیلد

از جابیرو، به سمت جنوب از طریق خلیج پاین رفته و یا در ساختمان های ساخته شده در معدن طلای ۱۸۷۰ میلادی دیدن کنید. از ایستگاه راه آهن ۱۸۸۸ که اکنون موزه است و نیز ماشین الات حفاری معدن در ماینرز پارک بیکری دیدن کنید. شما می توانید کوره های آهن پزی گالوانیزه را ببینید که در آن جیمی آه یو و پسرش یک زمانی برای سر بازان جنگ جهانی دوم نان می پختند.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۷

 سپس می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه چینی ها در موزه نشنال تراست در خلیج پاین کسب کنید. سپس به سمت جاده اکسپلورر برگشته و برای شبی در بانچلور که شهر کوچک در ورودی پارک ملی لیچفیلد است توقف کنید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۸

روز چهارم از تور ساحلی استرالیای شمالی

ازپارک ملی لیچفیلد به داروین

 در استخر های زلال آب شنا کرده و یا از آبشار های فوران کننده دیدن کرده و یا از هزاران تپه موریانه در چشم انداز طبیعی پارک ملی لیچفیلد بازدید به عمل بیاورید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۹

در استخری در پایه آبشار فلورنس شنا کرده و یا این که در جنگل بارانی موسمی گشتی بزنید .می توانید به سمت رودخانه رینولد رانندگی کنید که بخشی از مزرعه مرزی پرورش گاو است در انتهای روز، یک رانندگی یک و نیم ساعتی به سمت داروین داشته باشید.

بازدید از جاذبه های طبیعی در شمال استرالیا۱۰

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات