تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اگر کریسمس دبی بودید،این کارها انجام دهید(۱)

۹ بهمن ۱۳۹۴
اگر کریسمس دبی بودید،این کارها انجام دهید(۱)

اگر کریسمس در دبی بودید، این کارها را حتما انجام دهید:

هیچ زمانی مانند کریسمس نمی تواند آنقدر هیجان انگیز باشد. در این روزها خانواده ها دور هم جمع می شوند، درخت تزیین می کنند، کادو می خرند و از همه مهم تر غذای خوشمزه ای که بوقلمون است را میل می کنند. همچنین سفر با تور دبی و بازدید از فستیوال های دبی نیز یکی از تفریحاتیست که کریسمستان را جادویی کرده و موجب خاطره انگیز شدن آن خواهد شد. در این مطلب  کار­های هیجان انگیزی که در کریسمس می توانید در شهر دبی انجام دهید را به شما پیشنهاد می کنیم:

  1. اقامت در آتلانتیس پالم یا بازدید از آن

انتخاب محل اقامت و استراحت شما یکی از مهم ترین نکاتیست که در کریسمس باید رعایت کنید. با اینکه بودن در کنار خانواده و خوابیدن در اتاق های راحت بسیار خوب است اما اقامت در این هتل با شکوه به شما حس پادشاهی خواهد داد. به جای بیدار شدن و دیدن منظره ویرانی ها و کثیفی خیابان ها، در این هتل می توانید با دیدن مناظر آتلانتیس از خواب بیدار شوید. اقامت در این هتل در کریسمس موجب خاطره انگیز تر شدن آن خواهد شد.

  1. بازدید از ساحل نسیما

کارهایی که در زمان کریسمس می توانید در دبی انجام دهید-۷

با توجه به توصیفاتی که از هوای گرم و مطبوع دبی شنیده اید، ساحل نسیما جاییست که می توانید برای گرفتن آفتاب در کریسمس به آنجا بروید. این ساحل پایین تر از آتلانتیس قرار دارد و با قدم گذاشتن به آن، گویی به یک ساحل بسیار با شکوه پا گذاشته اید. محل های نشیمن زیبای آن شما را قادر به انتخاب نشستن در محیط آفتابی، تخت های مخملی، و حتی کابین های خصوصی می سازد. همچنین ساحل نسیما جاییست که در زمستان می توانید در آن جا استراحت کرده و از بار و باربیکیو هایی که در آن جا عرضه می شود لذت ببرید.

  1. باشگاه گلف امارات

کارهایی که در زمان کریسمس می توانید در دبی انجام دهید-۴

اگر می خواهید به استراحت خود در کریسمس ادامه دهید، بازی در کلوپ گلف امارات می تواند بهترین گزینه در هوای گرم دبی باشد.

باشگاه گلف امارات نه تنها یکی از بهترین کلاسهای گلف و چشم انداز دیدنی شهر را به مسافران تور دبی عرضه می کند، بلکه در آنجا پکیج هایی مخصوص جشنواره کریسمس به بازدید کنندگان ارایه می شود که می توانند کریسمس را به بهترین نحو جشن بگیرند. همچنین به جز غذاهای رنگارنگی که در آنجا ارایه می شود، شما می توانید به شهر کریسمس که در آن جا وجود دارد بروید و فستیوال های مخصوص کریسمس را در آنجا تجربه کنید.

  1. بازار مافی

اگر می خواهید در هوای آفتابی بهترین کریسمس را داشته باشید، بنابراین دیدن سنت نیک بسیار پیشنهاد می شود. سانتا گراتو در بازار مافی، با سابقه فراوان، انواع سانتا ها را به شما عرضه می کند. در زمان کریسمس، گراتو با دکور های برفی تزیین شده و درخت هایی در آنجا وجود دارند که شما بازدید کنندگان آن را پرستش خواهید کرد.

  1. بازار جهانی دبی

اگر فکر خرید در سر دارید، بنابراین بازدید از بزرگترین مرکز جهانی دنیا می تواند بهترین گزینه باشد. بازار بزرگ امارات با بیش از ۶۵۰ مغازه و اجناس متفاوت، کریسمس شما را خواهد ساخت و می توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را درون آن پیدا کنید. همچنین چیزی که موجب می شود کریسمس واقعی را احساس کنید بازدید از اسکی دبی است. مرکز اسکی دبی با داشتن ۲۲۵۰۰ متر  و با ارتفاع ۸۵ متری، بهترین کریسمس را برایتان رقم خواهد زد. در این مکان می توانید قسمت های مختلف از آسان تا سخت را برای اسکی کشف کنید.

حتما از پنگوئن های این منطقه دیدن کنید و سپس یک هات چاکلت گرم بنوشید.

در مطلب بعدی نیز به ادامه پیشنهادات و کار­های هیجان انگیز و خاطره انگیز در کریسمس خواهیم پرداخت.

دسته بندی :دبی

نظرات