تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۱۷

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

برنامه اکسپرس اینتری کانادا که در تاریخ سال ۲۰۱۵ اجرا شده، سیستم جدید کانادا برای مدیریت درخواست های مهاجرت برای چندین مورد از برنامه های مهاجرتی اقتصادی کانادا می باشد، از جمله نیروی متخصص فدرال، گروه مجرب کانادایی، و تجارت های متخصص فدرال. مردمی که تمایل دارند جهت کار و زندگی به کانادا مهاجرت کنند، و دارای حداقل یکی از معیارهای این برنامه های مهاجرتی می باشند، می توانند رسماً تقاضای خود را از طریق ایجاد یک پروفایل اکسپرس اینتری مطرح نمایند. زمانی که به مجموعه شناور اکسپرس اینتری اضافه شدند، به نامزدها بر اساس سیستم طبقه بندی جامع (CRS) امتیاز دهی برنامه امتیاز داده خواهد شد، و این امتیاز رتبه نامزد در مجموعه شناور را تعیین خواهد کرد. از افرادی که دارای بیشترین امتیاز می باشند جهت ارائه درخواستشان برای اقامت دائمی در کشور کانادا دعوت خواهد شد.
سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) از افراد دارای بالاترین رتبه در مجموعه شناور اکسپرس اینتری دعوت می کند که جهت تسریع مهاجرت به کانادا در زمان های مشخصی از طریق “نوبت های دعوت” رسمی اقدام نمایند. به منظور انتخاب در یکی از این اکسپرس ورودی ها و صدور دعوت نامه برای ارائه درخواست (ITA)، نامزد مورد نظر باید در نزدیکی رتبه های بالای مجموعه شناور نامزدهای احتمالی بر اساس سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس اینتری باشد. CRS برنامه جزئیات پروفایل اکسپرس اینتری را ارزیابی خواهد کرد و آن ها را بر اساس پیش بین های اصلی موفقیت اقتصادی، تحصیلات، تخصص، سابقه کاری، توان مندی در زبان، و تعدادی از دیگر موارد که برای شکوفا شدن در کانادا موثر می باشند، رتبه بندی خواهد نمود. ایالات و مناطق، و همچنین کارفرمایان واجد الشرایط در کانادا، نیز می توانند به صورت مستقیم مهاجران بالقوه را از مجموعه شناور اکسپرس اینتری استخدام نمایند، و نامزدهایی که پیشنهاد کاری و یا نامزدی ایالتی را دریافت می کنند امتیاز قابل توجهی را به دست می آورند که سبب یک افزایش عمده در امتیاز آن ها می گردد. برای اطمینان از اینکه دارای بیشترین شانس جهت انتخاب برای مهاجرت به کانادا می باشید، می توانید از خدمات یک وکیل مهاجرت کانادایی استفاده کنید که می تواند به شما کمک کند تا گام های ضروری را پیش و در زمان ارائه درخواست خود بردارید تا شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید.
چگونگی تبدیل شدن به یک مقیم دائم در کانادا
سریع ترین راه جهت رفتن به کانادا به عنوان یک مقیم دائم از طریق سیستم اکسپرس اینتری می باشد. برنامه مدیریت مهاجرت کاملا آنلاین انجام می شود، و فرآنید مهاجرت کانادا را برای نامزدهای واجد الشرایط به شدت کارآمد می کند. بسیاری از درخواست های PR ثبت شده کانادا تحت اکسپرس اینتری تحت مدت زمان ۶ ماه و یا کمتر پردازش خواهند شد.
دسته بندی :کانادا