تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اولین رتبه آژانس هواپیمایی در گوگل | ارزش داشتن رتبه های اول

۲۵ آبان ۱۳۹۴

اولین رتبه آژانس هواپیمایی در گوگل

از آن جا که یکی از اصلی ترین راه های دسترسی به شرکت ها پیدا کردن وب سایت توسط کاربران در موتورهای جستجوگرمی باشد، لذا بهینه سازی وب سایت نیز از مهمترین مسائلی است که بازاریابان یک شرکت باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.


ارزش داشتن اولین رتبه آژانس هواپیمایی در گوگل

اولین رتبه آژانس هواپیمایی در گوگل :امروزه ایجاد یک وب سایت برای تمامی آژانس های هواپیمایی بخش مهمی در بازاریابی محسوب می شود چرا که اکثر مسافران برای تحقیق در مورد گزینه های انتخابی خود برای سفر، از اینترنت استفاده می کنند. ولی ایجاد یک وب سایت برای آژانس هواپیمایی شما کافی نیست چون شما برای افزایش ترافیک باید سعی در جلب توجه جستجوگران آنلاین کنید.

طبق گزارش آمارهای اعلام شده از سایت های مختلف، اکثریت قریب به اتفاق کلیک ها از صفحه اول گوگل می باشد و کلیک های کمی از صفحات بعدی به دست می آید. مهم است بدانید که تعداد کلیک بیشتر منجر به افزایش ترافیک سایت، بالا آمدن رتبه سایت در نتایج جستجو و در نهایت فروش بیشتر برای شما می شود و به راحتی قابل درک است که در دنیای امروزی نمی توان درصد بالای فروش از طریق اینترنت را نادیده گرفت.

تکنیک های آژانس های مسافرتی برای جذب مشتری

در مورد آژانس های مسافرتی با توجه به رقابت شدید بین آن ها در دنیای اینترنت با بهره گیری از یک سری تکنیک های خاص می توانید  مشتریان بیشتری جذب کنید.

  • مشخص کردن کلمات کلیدی که مشتریان شما بیشتر از آن ها در گوگل استفاده می کنند شاید یکی از اصلی ترین تکنیک ها برای شروع کار باشد. سعی کنید از کلمات کلیدی مناسب و ترکیبی استفاده کنید. برای انتخاب یک مجموعه مناسب از کلمات کلیدی، می توانید از نرم افزارهای مناسب برای این کار مثل گوگل ادوردز استفاده کنید.
  • ایجاد شبکه های اجتماعی مختلف یکی از مهمترین راهکارهای بهینه سازی وب سایت و افزایش بازدیدکنندگان شما می باشد. با اشتراک گذاری مطالب جذاب در شبکه های اجتماعی مثل Twitter, Facebook, Instagram,Google+ و… مشتریان بیشتری را علاقمند به بازدید از سایتتان کنید. همچنین به روز رسانی مطالب سایت ، رعایت مسائل کدنویسی و موارد تخصصی دیگر نیز از جمله تکنیک های موفقیت آمیز می باشد.
  • بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر یکی از راه های مفید برای بازاریابی می باشد و چون در مقایسه با سایر روش های بازایابی ارزان تر و کارا تر می باشد لذا تمام بازاریابان حرفه ای در شرکت ها به اجرای آن تاکید دارند. با تمرکز بر روی بازاریابی دیجیتالی شما می توانید به یک موفقیت بزرگ در زمینه کاری خود دست یابید.

نکته :اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنوز برای آژانس خود در زمینه بهینه سازی وب سایت اقدامی نکرده اید از همین امروز شروع کنید. هر یک روز تاخیر می تواند شما را به اندازه چندین ماه از رقبای خود عقب بیاندازد.

دسته بندی :عمومی