تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اهمیت دانستن زبان درکانادا

۷ آذر ۱۳۹۴
اهمیت دانستن زبان درکانادا

اهمیت دانستن زبان درکانادا

برای سفر به هر کشوری در رتبه  اول نیاز به یادگیری زبان آن کشور را دارید،در این مقاله شما میتوانید با مطالعه این متن اطلاعاتی را در خصوص اهمیت دانستن زبان درکانادا کسب کنید.


برای مهاجرت به کانادا یادگیری زبان چه تاثیری دارد؟

اهمیت دانستن زبان درکانادا : کانادا دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسه دارد که انگلیسی زبانی است که در اکثر ایالت ها و استان ها رایج می باشد و فرانسه در کبک و بعضی از نواحی انتاریو، نیو برانزویک و مانیتوبا. همچنین در تمام ایالات و سرزمین های کانادا جوامع فرانسه زبان وجود دارند. کبک نیز دارای اقلیت های بزرگی از ساکنان انگلیسی زبان می باشد.

شما می توانید تمام خدمات دولت فدرال و اسناد در کانادا را به دو زبان به کار گیرید.

اهمیت دانستن زبان در کانادا

برای اقامت در کانادا دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه بسیار مهم است. شما باید حداقل روی یادگیری یکی از این دو زبان تمرکز کنید و این بستگی به دارد که در آن منطقه ای که تصمیم دارید زندگی کنید بیشتر به چه زبانی صحبت می کنند.

اهمیت فراگیری زبان به دلایلی مثل موارد زیر است:

  • گرفتن شغل
  • رفتن به مدرسه
  • دسترسی به خدمات
  • کمک به فرزندانتان در تکالیف مدرسه
  • دیدار و تعامل با مردم
  • اخذ شهروندی کانادا

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا دارید و هنوز یکی از زبان های رسمی کانادا را در سطح پیشرفته نمی توانید صحبت کنید، باید سعی کنید هر چه زودتر قبل از رفتن به کانادا، انگلیسی یا فرانسه خود را بهتر کنید.

اگر در حال حاضر به یکی از دو زبان مسلط هستید به شما پیشنهاد می کنیم به فراگیری زبان بعدی هم فکر کنید چون در خیلی از مناطق کانادا برای کسانی که به دو زبان مسلط هستند موقعیت های شغلی بهتری وجود دارد.

کلاس زبان دولتی کانادا

ساکنان دائم کانادا می توانند  یک سری کلاس های زبان انگلیسی یا فرانسه را بگذرانند. دولت برای این کلاس ها در تمامی مناطق و استان ها بودجه ای در نظر گرفته است اما برای گرفتن کلاس های خصوصی باید هزینه پرداخت کنید. قبل از شروع کلاس ها شما باید یک آزمون ارزیابی بدهید تا سطح دانش زبان شما مشخص شود.در پست های بعدی راجع به این که چگونه از این کلاس ها استفاده کنید توضیح خواهیم داد. در نهایت تمامی مهاجران به کشورهای مختلف باید بدانند که برای داشتن زندگی راحت تر دانستن زبان رسمی آن کشور بسیار مهم است.

 ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :کانادا

نظرات