تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

افزایش پول ورودی به استرالیا از طریق جذب توریست

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
افزایش پول ورودی به استرالیا از طریق جذب توریست

گردشگران بین المللی در مجموع تا انتهای سپتامبر سال ۲۰۱۶ مبلغی برابر با ۳۸٫۸ میلیارد دلار را خرج می کنند که بر اساس آخرین بررسی های اداره گردشگری استرالیا نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.
استیون سیوبو وزیر بازرگانی، گردشگری و سرمایه گذاری استرالیا، اعلام کرد: سه بازار کلیدی چین، ژاپن و کره جنوبی سبب کمکی برابر با ۱۲٫۳ میلیارد دلار به اقتصاد استرالیا شده اند. جان اٌ سالیوان، مدیر گردشگری استرالیا، مشاهده چنین عملکرد قدرتمندی از سوی کره جنوبی خوشایند است، که در آن گردشگری استرالیا نسبت به یک سال گذشته بسیار رشده داشته است. او همچنین عنوان کرد: در سپتامبر سال گذشته، ما با خطوط هوایی کره همکاری کردیم بزرگترین کمپین گردشگری بازار استرالیا تا به امروز را راه اندازی کنیم. و ما این حرکت را با میزبانی ستاره های کی پاپ، که چند قسمت را با بازی ویکتوریا و اولرا فیلم برداری کردند، چند هفته پیش تر ادامه دادیم. و این برنامه توسط میلیون ها نفر آسیایی در اوایل سال ۲۰۱۷ مشاهده خواهد شد.
اداره گردشگری استرالیا اسنپ شات گردشگران بین المللی خود را به روز کرده که امکان بررسی سریع تعداد گردشگران و میزان مبلغی که در بازارهای گردشگری هزینه کرده اند را می دهد.
دسته بندی :استرالیا

نظرات