تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا

۳۰ آبان ۱۳۹۴
افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا

افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا

شما میتوانید با مطالعه این مطلب دانسته های خود را در خصوص افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا افزایش دهید.


آشنایی با افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا

افزایش شانس اکسپرس اینتری کانادا : از ۱ ژانویه ۲۰۱۵، مهاجرانی که قصد اقامت کانادا را دارند بیشتر به اکسپرس اینتری جذب میشوند. به دلیل اینکه سرعت این برنامه بیشتر از تمام برنامه های مهاجرت به کاناداست. (البته به جز سرمایه گذاری) حتی وکلای حقوقی هم در مشاوره های خود این روش را بسیار پیشنهاد میدهند. برای رفتن و قبول شدن در لیست اکسپرس اینتری حتما این چند پیشنهاد را مطالعه و امتحان کنید.

  • تست زبان، یکی از پر اهمیت ترین مسایل در این برنامه است.

مهم، دادن امتحان های آیلتس و سلپیپ نیست، بلکه مهم نتایج حاصل از آن هاست و این نتایج شما را به هدفتان می رساند. اگر نتایجتان کمتر از حداقل برنامه اکسپرس انتری مبیاشد اصلا زحمت ثبت نام به خود ندهید.

  • ال ام آی ای در حال حاضر دنیای اکسپرس اینتری را اداره میکند.

همانطور که در سیستم امتیازات مشخص است، کسانی که دارای پیشنهاد کاری هستند از استاندارد های ال ام آی ای می باشند. اما اگر دارای پیشنهاد کاری نیستید هم می توانید ثبت نام کنید. اگرچه پیشنهاد کاری داشتن دارای ۶۰۰ امتیاز می باشد، اما سی آی سی این نکته را نیز اشاره کرده است که سازگاری بیشتر از ال ام آی ای می باشد.

  • اصلا در درخواست خود اطلاعات نا درست نگذارید.

اگرچه پیگیری در این قدم زیاد اهمیت ندارد، اما بعضی مهاجران اطلاعات نادرستی که خارج از سی آر اس می باشد ثبت می کنند.

  • ابزار های اکسپرس اینتری قابل اعتماد نیستند.

دیر یا زود متوجه می شوید که اگر نتوانید در پروفایل اکسپرس اینتری خود اطلاعات خاصی را قرار دهید، آن قسمت از پروفایل شما هم مورد بررسی قرار میگیرد. مگر اینکه تمام پروفایلتان کامل باشد که اکسپرس اینتری نتیجه کامل به شما بدهد. اما سیستم اکسپرس اینتری، علی رغم مزیت های خوبش، این عیب را دارد که بعضی از پرونده ها را با اینکه اطلاعات ناقص دارند کامل قبول میکند.

  • حتما پروفایل خود را در اختیاز فرد قابل اعتماد قرار دهید تا بخواند.

با این حال که خودتان بهتر از پروفایل خود سر درمیآورید، اما باز بهتر است کسی هم باشد که پروفایل شما را بخواند و اگر چیزی جا گذاشته اید به شما یاد آوری کند. زیرا زمانی که پروفایل خود را می فرستید، کسی به کمکتان نخواهد آمد. سی آر اس فقط و فقط آمار داده شده را قبل از فرستادن بازخوانی می کند و پرونده شما را با پرونده دیگران مقایسه می کند.

بنابراین تمام پروفایل خود را قبل از فرستادن بازخوانی و بررسی کنید و اگر در موارد مهم در سی آی سی و سی آر اس اهمیت دارد مشکلی دارید حتما از مشاوران کمک بگیرید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :کانادا

نظرات