تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

افزایش تعداد ورود توریست ها به استرالیا

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
افزایش تعداد ورود توریست ها به استرالیا

استرالیا در ماه اکتبر از بیش از ۶۹۴۳۰۰ گردشگر بین المللی استقبال کرده است که بیش از ۱۱ درصد نسبت به اکتبر سال قبل رشد داشته است و در پایان ماه اکتبر مجموع تعداد گردشگران حدود ۸٫۱۴ میلیون نفر بوده است. آمار و ارقام ارائه شده توسط اداره آمار استرالیا نشان دهنده دهمین ماه متوالی بوده که تعداد گردشگران دو رقمی و رشد سالانه ۱۱٫۵ درصدی نسبت به ماه های پیشین بوده است.
جان سالیوان مدیر گردشگری استرالیا عنوان کرد: مشاهده افزایش تعداد گردشگران بین المللی در بازارهای گردشگری استرالیا در طی یک سال گذشته و به ویژه عملکرد قدرتمند بازارهای کلیدی آسیا و ایالات متحده فوق العاده است. سطح فعلی حمل و نقل هوایی نشان دهنده نیاز به خطوط هوایی در آینده می باشد. تنها در این هفته، کوانتاس پرواز های مستقیم از لندن به پرت را اعلام کرد و فردا شاهد اولین پرواز مستقیم از سوی چین به ایالت، افتتاحیه خدمات هوایی جنوب چین، از گوانگژو به آدلاید، خواهیم بود.
تعداد گردشگران از چین، ژاپن و کرده جنوبی در طی ۱۲ ماه، از اکتبر سال گذشته حدود به ترتیب در طی یک دوره یک پنجم، بیش از ۲۰ درصد، ۲۱ درصد و ۲۸ درصد افزایش داشته است.
افزایش دو رقمی تعداد گردشگران ایالات متحده (۱۷٫۶ درصد)، مالزی (۱۶٫۳ درصد)، و سنگاپور (۱۵٫۷ درصد) نیز برای این سال ثبت گردید. نیوزیلند هنوز هم بزرگترین بازار برای گردشگری استرالیا است که تا بیش از ۳٫۱ درصد در طی ۱۲ ماه، تا ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ رشد داشته است. رشد تعداد بازدیدکنندگان در بخش تفریحی (۱۴٫۷+ درصد)، به ویژه در زمان تعطیلات (۲۵٫۱+ درصد) در طول ۱۲ ماه بوده است. اطلاعات اخیر منتشر شده از سوی اداره گردشگری استرالیا نشان دهنده این است که پولی که گردشگران در استرالیا خرج می کنند نیز در حال افزایش است.
دسته بندی :استرالیا

نظرات