تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

استقرار و اقامت در کانادا – نیوبرونزویک

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
استقرار و اقامت در کانادا – نیوبرونزویک

این راهنمای رسمی شما برای اسکان موفق در استان نیوبرانزویک است.
مهاجرت به نیوبرانزویک
هرساله صدها مهاجر وارد نیوبرانزویک می‌شوند که مقامات برخی از استان‌ها می‌کوشند با فراهم کردن محیط صمیمانه، رشد اقتصادی و هزینه پایین زندگی، این مقدار را افزایش دهند. یکی از راه‌های انجام این کار برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک است که به مهاجرانی که می‌خواهند در این استان زندگی و کار کنند، کمک می‌کند زودتر به کانادا بیایند. این برنامه شامل جریان‌هایی برای افراد با پیشنهاد کار در نیوبرانزویک و نیز متقاضیان کسب‌وکار می‌شود که می‌خواهند در این استان سرمایه‌گذاری کرده یا کسب‌وکاری را مدیریت کنند.
استاندارد زندگی در نیوبرانزویک
هزینه پایین زندگی در نیوبرانزویک به این معناست که افراد حتی با داشتن یک درآمد متوسط هم می‌توانند در آنجا زندگی راحتی داشته باشند. متوسط درآمد برای خانواده‌های ساکن نیوبرانزویک ۶۵،۹۱۰$ است که در میان پایین‌ترین درآمدها در کانادا قرار دارد. به‌طور هم‌زمان، هزینه‌های مسکن و نیز هزینه‌های کلی زندگی نیز در میان پایین‌ترین میزان در کانادا قرار دارند. هزینه‌های گرمایش، برق و غذا نیز تا حد زیادی از سایر جاهای آمریکای شمالی پایین‌تر هستند.
در حال حاضر حداقل میزان دستمزد ۳۰/۱۰ $ در هر ساعت است. مالیات بر درآمد شخصی در این استان نسبتاً از متوسط کشور کانادا بالاتر است.
نیوبرانزویک به دلیل داشتن احساس اجتماعی عمیق شهرت زیادی دارد. ساکنان این استان محیطی بسیار گرم و صمیمانه ایجاد کرده‌اند که بازدیدکنندگان بلافاصله متوجه آن می‌شوند. این استان محیطی بسیار ایمن نیز دارند که میزان جرم و جنایت در آن از متوسط کشوری بسیار پایین‌تر است.
مسکن در نیوبرانزویک
در نیوبرانزویک مسکن مناسب و مقرون‌به‌صرفه به‌آسانی در دسترس است. متوسط قیمت مسکن در سنت جان در حدود ۱۶۰،۰۰۰ $ است. علاوه بر این، متوسط درصد درآمد خانوار که هزینه‌های مالکیت را در برمی‌گیرد، بسته به نوع مسکن بین ۱۲ تا %۳۲ متغیر است و در میان پایین‌ترین مقدارها در کانادا قرار دارد.
بهداشت و درمان در نیوبرانزویک
ساکنان دائمی نیوبرانزویک حق استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی اساسی رایگان را دارند. برای این‌که تحت پوشش این بیمه قرار گیرید باید در مدیکر نیوبرانزویک ثبت‌نام کنید. بهتر است به‌محض رسیدن به این شهر برای این بیمه تقاضا دهید.
از زمان ورودتان به نیوبرانزویک تا زمانی که واجد شرایط دریافت پوشش کامل خدمات بهداشتی و درمانی مدیکر شوید، یک دوره انتظار سه‌ماهه وجود دارد. مطمئن شوید که در طول این دوره سه ماهی برای موارد اورژانسی برای خود و خانواده‌تان بیمه خصوصی فراهم می‌کنید.
بر اساس قانون کانادا، تمامی استان‌ها و مناطق باید برای تمامی شهروندان و ساکنان دائمی و قانونی کانادا مراقبت بهداشتی دولتی و عمومی فراهم کنند. به‌عبارت‌دیگر، اکثر خدمات بهداشتی اساسی در کانادا هیچ هزینه مستقیمی برای بیماران ندارند. برخی رویه‌های معین که ضروری تشخیص داده نمی‌شوند (مانند جراحی زیبایی اختیاری و برخی از رویه‌های مراقبت دندان) به‌طورکلی در این مورد پوشش داده نمی‌شوند، اما فهرست خدمات عمومی رایگان از استانی تا استان دیگر متفاوت است. مدیکر نیوبرانزویک مخارج اکثر خدمات پزشکی را که پزشکان فراهم کرده‌اند، پرداخت می‌کند. علاوه بر مدیکر، مردم می‌توانند بیمه سلامت را نیز از کارگزاران بیمه بخش خصوصی بخرند.
گرفتن گواهینامه رانندگی در نیوبرانزویک
اگر می‌خواهید خودرویی را خریده یا اجاره کنید، باید گواهینامه رانندگی رسمی نیوبرانزویک داشته باشید.
برای گرفتن گواهینامه رانندگی در نیوبرانزویک باید تمامی آزمون‌های کتبی، دیداری و جاده‌ای را بگذرانید تا نشان دهد قوانین و مقررات رانندگی و رانندگی ایمن در استان را می‌دانید. با مراجعه به یکی از دفاتر خدماتی نیوبرانزویک در محل زندگی خود می‌توانید اطلاعات تکمیلی را به دست آورده و زمان آزمون خود را رزرو کنید. برای یافتن نزدیک‌ترین دفتر خدماتی نیوبرانزویک به وب‌سایت www.snb.ca مراجعه کنید.
توجه: تمامی خودروها و راننده‌ها باید بیمه داشته باشند. برای این‌که پیش از رانندگی به‌درستی بیمه شوید، با یک کارگزار بیمه محلی تماس بگیرید.
دسته بندی :کانادا

نظرات