تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد

در زمستان که ارمنستان سفیدپوش شده است، همچنان برای خانواده و یا گردش دوستانه مناسب خواهد بود. در زمستان، بازدید کنندگان تور ارمنستان می توانند در کوه ها اسکی کنند یا در هوای برفی زمستان در یک کلیسای پوشیده از برف قدم بزنند.  همچنین ارامنه پادزهری برای هوای سرد زمستان در یک کشور کوهپایه ای کشف کرده اند  و آن یک سوپ خوشمزه است که آماده شدنش ساعت ها طول می کشد. آن سوپ خاش است که دارای گوشت و مقدار زیادی سیر و پیاز می باشد که با نان لواش خورده می شود. این آش خوشمزه تجربه ایست که پیشنهاد می کنیم حتما در هوای سرد زمستانی امتحان کنید. ارامنه خود در زمستان این آش را به عنوان صبحانه میل می کنند.

ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد-۳

چه جایی بهتر از مهد تولد مسیح می باشد که بتوان کریسمس را در آنجا جشن گرفت. ایروان، پایتخت ارمنستان، تجربه ای با شکوه، موقر و منحصر به فرد است که در آن می توانید کریسمس را جشن بگیرید و می توانید آن جا را به عنوان  کشف و بدست آوردن معنویت خود در نظر بگیرید. زمانی که فشار استرس، کار و ماتریالیسم، روحیه انسان را تضعیف می کند، رفتن به این شهر، می تواند مانند نوشیدنی آرامش­بخش باشد. جالب اینجاست که ارامنه کریسمس را تا ۶ ژانویه ادامه می دهند همانطور که در زمان مسیحیت مرسوم بوده است. زمستان ایروان بسیار هیجان انگیز و جالب است. جوش و خروش ناشی از کافه ها و جمعیت با شور و نشاط دانش آموزان در  پاییز، جای خود را به یک زمستان آرام و برفی داده است. در کلیسای سنت گریگوریو که در وسط شهر واقع است شمع روشن کنید یا اینکه به کلیسای کوچک که ساخت آن به قرون وسطی باز می گردد بروید.

ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد-۲

در رستوران یا کافه با خانواده خود بنشینید و یک غذای گرم مخصوص کریسمس نوش جان کنید یا در هتل خود با دوستانی که با آن ها به مسافرت آمده اید و دوستان جدیدی که پیدا کرده اید، برای مناطق دیدنی که خواهید رفت برنامه ریزی کنید. اگر می خواهید در زمستان به ایروان سفر کنید باید توجه داشته باشید که در این زمان توریستان کمتری برای بازدید به این شهر می ایند. اما در برف و لیز خوردن در زمستان را کنار بگذاریم، جاذبه های این شهر آنقدر دیدنی است که چیزی از جذابیت زمستان در این شهر کم نمی کند. زیرا برای دوستداران برف و زمستان، این شهر لباس سفید عروسی می پوشد. به طور کلی این شهر برای بازدید کنندگان تور ارمنستان و علاقه مندان به اسکی و پیاده روی در شهر سفیدپوش ،بسیار مناسب خواهد بود.

ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد ارمنستان در زمستان هم ارزش دیدن دارد-۱

به هر حال ارمنستان کشوریست که در همه فصول ارزش دیدن دارد و تنها چیزی که باید خود مسافران به آن توجه کنند تحمل هوای سرد و یا گرم است. همچنین پیشنهاد می کنیم برای اسکی حتما به دره گلها بروید که در این زمان برف تمام قسمت هایش را سفیدپوش کرده و از پیست اسکی آن که مهد زیبایی و شکوه

دسته بندی :ارمنستان

نظرات