تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ارتباطات دانشجویان در آمریکا ۱ | آشنایی با ارتباطات دانشجویان در خوابگاه

۱۰ آبان ۱۳۹۴
ارتباطات دانشجویان در آمریکا ۱ | آشنایی با ارتباطات دانشجویان در خوابگاه

ارتباطات دانشجویان در آمریکا

جهت حفظ رفاه و حفظ حریم شخصی اغلب دانشجویان تمایل دارند تلفن داشته باشند. تقریبا تمامی خوابگاه ها حداقل دارای یک تلفن خوابگاهی یا طبقه ای هستند که برای تمامی دانشجویان مشترک است.


سایر خوابگاه ها در هر اتاق یک خط تلفن نصب کرده اند و هزینه تماس های راه دور بسیار ارزان است، اگر خارج از پردیس زندگی می کنید و دارای خط  تلفن هستید باید خودتان گوشی را خریداری کرده و هزینه نصب و نیز ودیعه ای جهت تضمین پرداخت قبوض تلفن بپردازید.

صورت حساب هزینه تلفن به صورت ماهانه برای شما صادر می شود که معمولا شامل هزینه ای اندک برای خدمات محلی به علاوه هزینه ای بیشتر برای تماس های راه دور می باشد، این هزینه ها در مناطق مختلف ایالات متحده با هم متفاوت است.

شماره تلفن

شماره تلفن های در ایالات متحده۱۰رقمی هستند، که شامل “کد محلی” سه رقمی می باشد و منطقه ای بخش وسیعی از یک شهر را پوشش می دهد و نیز یک عدد هفت رقمی که شماره تلفن اصلی است.

اگر به یک شماره تلفن نیاز داشتید ونتوانستید آن را در دفترچه تلفن یا اینترنت بیابید می توانید با راهنمای مخابرات تماس بگیرید. در غالب مناطق شماره راهنمای مخابرات ۴۱۱ است.

شماره های اضطراری

شماره آتش نشانی محلی، پلیس، اداره نجات، پزشکان خود و خط اضطراری پردیس دانشگاه را بیابید، آنها را در تلفن خود ذخیره کنید یا در جایی نزدیک خود نگهدارید.

در بسیاری از جوامع در ایالات متحده وقتی به  پلیس یا آتش نشانی یا اورژانس پزشکی در موقعیتی اضطراری نیاز دارید خیلی ساده ۹۱۱را شماره گیری می کنند. هنگامی که ۹۱۱ را شماره گیری کردید اپراتور مورد اضطراری وآدرس شما را می پرسد وسپس گزینه مناسب برای کمک به شما را فرا می خواند، غالب اوقات اپراتور روی خط می ماند و به شما کمک وتوصیه لازم را انجام می دهد تا کمک برسد.

خیلی مهم است که با شماره ۹۱۱ تنها در مورد اضطراری تماس گرفته  شود و تماس غیر از این مورد غیر قانونی است.

تماس راه دور

هزینه تماس راه دور به ساعت تماس در روز مدت تماس نوع تماس وشرکت ارائه کننده تماس بستگی دارد. هنگامی که به شرکت تلفن محلی وصل می شوید به طور خودکار به خدمات راه دور آن شرکت متصل می شوید، مگر اینکه شرکتی غیر از آن را انتخاب کنید.

قبل از انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات تلفن راه دور قیمت و بسته های موجود شرکت های مختلف را با هم مقایسه کنید، زیرا بسیاری از این شرکت ها نرخ های ویژه ای را برای کسانی درنظر می گیرند که مکررا یک شخص یا کشور را شماره گیری می کنند.

اگر می خواهید تماس راه دور داشته باشید حتما زمان های با پایین ترین نرخ (معمولا روزهای آخر هفته روزهای تعطیل و شب ها) را مد نظر داشته باشید، اگر در مورد بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات تلفن راه دور مناسب شما مطمئن نیستید، با مشاور دانشجویان بین المللی صحبت کنید.

تماس به کشورهای خارجی

تقریبا تماس مستقیم از ایالات متحده به تمامی کشورها امکان پذیر است و البته تماس مستقیم نسبت به اتصال از طریق اپراتور ارزان تر است. برای تماس بین المللی باید ابتدا ۰۱۱ سپس کد شهر وشماره تلفن اصلی را شماره گیری کنید.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران آنکارا

پیکاپ ویزا   پیکاپ پاسپورت  وقت سفارت

دسته بندی :آمریکا

نظرات