تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

آنچه که باید در رابطه با شماره بیمه اجتماعی کانادا بدانید

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
آنچه که باید در رابطه با شماره بیمه اجتماعی کانادا بدانید

برنامه شماره بیمه اجتماعی (SIN) از طریق سرویس کانادا اجرا می شود- شبکه دولتی سرویس کانادا که مجموعه ای ازسرویسهای فدرال و مزایا را به طور همزمان برای رفع نیازهای شما ارائه می دهد. سرویس کانادا سهل الوصول، ساده و سفارشی را از طریق اینترنت، حضوری، یا از طریق ایمیل ارائه می دهد.

مسولیت ها در یک نگاه

  • بعد از سه روز از استخدام کارمند جدید، برای SIN او درخواست کرده و SIN کارمند را ثبت کنید.
  • اطمینان یابید که هر کارمندی که شماره SIN او با ۹ آغاز می شود اجازه کار در کانادا را دارد.
  • از SIN  کارمندتان و اطلاعات ثبت شده پرسنل محافظت کنید.

اگر مشکوک هستید که یک SIN به صورت جعلی استفاده می شود به سرویس کانادا خبر دهید.

به خاطر داشته باشید :

SIN کارمندان شما محرمانه است و باید فقط در رابطه با اطلاعات مربوط به درآمد استفاده شود.

مسولیت های کلیدی

بعد از سه روز از استخدام کارمند جدید، برای SIN او درخواست کرده و SIN کارمند را ثبت کنید.

  • قبل از نهایی کردن مدارک استخدامی، از طریق درخواست سایر مشخصات اطمینان یابید که کارمندان به درستی تعیین هویت شده اند .
  • هرکس که در کانادا کار می کند باید SIN داشته باشد. این شماره برای اداره کردن مزایای دولتی تحت قانون لایحه مصوبه درآمد مالیاتی ، طرح بازنشستگی کانادا و بیمه استخدامی کاربرد دارد.
  • اگر یک کارمند جدید SIN ندارد و واجد شرایط کار در کانادا هست، این شخص را راهنمایی کنید تا برای SIN در یکی از دفترهای سرویس کانادا درخواست دهد – به آنها بگویید که این کار، سریع، ساده و ایمن است! اگر درخواست کارمند و مدرک شناسایی مرتب باشد، او طی یک جلسه SIN را دریافت می کند.
  • اگر شما می خواهید SIN را از طرف کارمند کنونی یا قبلی، تایید کنید، لطفا با دفتر ثبت نام بیمه اجتماعی سرویس کانادا با شماره ۷۲۱۸-۲۰۶-۸۰۰-۱ تماس بگیرید و شماره ۳ را انتخاب کنید. اگر از خارج از کانادا تماس می گیرید ۷۹۶۱-۵۴۸-۵۰۶ را شماره گیری کنید ( شامل هزینه های راه دور ). شما باید شماره کسب خودتان را ( صادر شده از آژانس درآمد کانادا )، همراه با اطلاعات مناسب برای تایید هویت شرکت و کارمندانتان داشته باشید.
  • شما نقش مهمی در شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری شماره بیمه اجتماعی (SIN) دارید زیرا استخدام غیرقانونی و ندادن مالیات بر درآمد دو هدف اصلی کلاه برداری SIN هستند. اگر شما دلیلی برای شک به این موضوع دارید که یک SIN  به صورت تقلبی استفاده می شود، فورا موقعیت را به دفتر برنامه شماره بیمه اجتماعی گزارش دهید.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات