تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

آب و هوای تورنتو | بهترین زمان برای سفر به تورنتو

۱ آذر ۱۳۹۴

آب و هوای تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است.موقعیت جغرافیای تورنتو تاثیر زیادی بر روی آب و هوای آن می گذارد.در این متن شما میتوانید به طور کامل از آب و هوای تورنتو با خبر بشوید.


معرفی آب و هوای تورنتو

موقعیت جغرافیای تورنتو تاثیر زیادی بر روی آب و هوای آن می گذارد و باعث ایجاد هوای گرمتر در زمستان و هوای خنک تر در تابستان شده است. اما به هر حال نمی توان گفت که سرمای زمستان شدت ندارد. پوشش برف نسبتا بین ماه های دسامبر و مارس دیده می شود و هوا یخ زده است. در طول ماه های تابستان، به طور غیر قابل منتظرانه ای آب و هوای تورنتو مرطوب می شود تا حدی که برای بازدیدکنندگانی که توقع آب و هوای خنک را در تورنتو توقع داشته اند ناخوشایند می شود.

بهترین زمان برای سفر به تورنتو

بهترین زمان برای سفر به تورنتو بستگی به دلیل سفر شما دارد. هر یک از فصل ها جذابیت های خود را دارند. برای خیلی از مسافران، پاییز زمان مناسبی برای دیدن تورنتو است. در پاییز دیگر خبری از گرمای معتدل تابستان و شلوغی جمعیت نیست در حین این که شما می توانید شاهد بسیاری از جشنواره ها باشید.زمستان در تورنتو سردتر از حد معمول یک زمستان معمول است اما هنوز هم به سردی خیلی از شهرهای دیگر کانادا نیست. اگر تمایل به سفر و یا مهاجرت به تورنتو در زمستان را دارید باید بدانید که لباس گرم بسیار ضروری است.

بعد از یک زمستان سخت، بهار با خود به شهر زندگی را بر می گرداند. شاید بهار بهترین فصل برای لذت بردن از پارک های تورنتو باشد. هرچند که در بهار هوا اکثر اوقات بارانی می باشد و شما نیاز به پوشیدن لباس های بارانی دارید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

در جدول زیر می توانید گزارش درجه دما را در ماه های مختلف سال مشاهده نمایید:

 درجه دما
ماهمعمول ترین درجه دما

(سانتیگراد)

بالاترین درجه دما

(سانتیگراد)

پایین ترین درجه دما

(سانتیگراد)

January۴٫۶-۱٫۴-۷٫۹-
February۴٫۱-۰٫۹-۷٫۴-
March۰٫۵۳٫۶۲٫۸-
April۶٫۳۱۰۲٫۵
May۱۲۱۶٫۲۷٫۷
June۱۷٫۲۲۱٫۷۱۲٫۸
July۲۰٫۶۲۵۱۶٫۲
August۲۰٫۳۲۴٫۲۱۶٫۴
September۱۶٫۳۲۰۱۲٫۶
October۱۰٫۱۱۳٫۴۶٫۸
November۴٫۷۷٫۴۱٫۹
December۱٫۵-۱٫۴۴٫۵-
دسته بندی :عمومی